וי.אנ.טי תוכנה


"וי.אנ.טי תוכנה" מתמחה בפיתוח, מיפוי, וניטור מהיר של תשתיות טכנולוגיות לעסקים. בעזרת טכנולוגיה חדשנית וניסיון ארוך השנים של עובדיה, החברה מאפשרת ללקוחותיה אירגון יעיל ופיקוח על כל המערכות מידע הטכנולוגיות שלהן. החברה מתמקדת במתן שירות מהיר ומקצועי ללקוחותיה אשר מאפשר להם להעריך את השפעת מערכות המחשוב שלהם על ביצועיהם המקצועיים, ובכך לשפר תשתיות ורווחיות.

ניהול וניסיון עסקי

וי.אנ.טי נוסדה בשנת 2010 בנתניה, ישראל. את החברה מנהלים צוות מנוסה ובעל הצלחות עבר נרחבות. צבי אפל, נשיא ויושב ראש החברה, הינו אישיות ידועה בעולם מערכות המידע והמחשוב בארץ ובעולם בשל ניסיונו הנרחב בפיתוח חברות היי טק מצליחות בארצות הברית, באירופה ובישראל. את הניסיון הזה מביאים מנהלי ועובדי החברה ללקוחותיהם העסקיים אשר נהנים משירות עסקי ללא דופי.


IlluminIT

מוצר הדגל של וי.אנ.טי הוא IlluminIT אשר מאפשר ארגון של תשתיות טכנולוגיות לעסקים בצורה חדשנית אשר לא מתערבת בניהול השותף של החברה הלקוחה. חדשנות המוצר מתבטאת במהירות התקנת ויישום המוצר והאפשרויות המוצעות ללקוח. לאחר התקנת הIlluinIT המוצר עובד בארבע פלטפורמות שונות המאפשרות אפשרויות נרחבות. בפרק זמן מהיר ביותר המוצר מזהה שירותים עסקיים של החברה וממפה אותם, ובכך מאפשר פיקוח בזמן אמת על תשתיות עסקיות וגילוי תקלות או חוסר התאמות בזמן אמת. בנוסף, המוצר אינו דורש שום פלטפורמה מקדימה מהלקוח ומסוגל להיות מותאם לפלטפורמות טכנולוגיות קיימות. וי.אנ.טי מסוגלת להבטיח ללקוחותיה איתור בזמן אמת של תקלות והמשכיות של פעילות עסקית תקינה, ובנוסף סימולציה של שינויים בתשתיות התוכנה ולכן תכנון לטווח ארוך.

לקוחות ושותפות עסקיות וי.אנ.טי עובדת עם לקוחות מרחבי העולם. ביניהם לקוחות כגון "סי.טי. טכנולוגיות", אחת מחברות התוכנה הגדולות בעולם. בנוסף, לוי.אנ.טי חוזים עם עיריית פתח-תקווה, בנק ירושלים ועוד. בין שותפיה העסקיים של החברה נמצאות חברות כדוגמאת "אי.בי.אם", וונטג' טכנולוג'י" הסינית, ו"אי וויב".